Witamy na stronie Impervius Fireproofing

Firma IMPERVIUS jest wyłącznym dystrybutorem Monokote produkowanego przez firmę GCP Applied Technologies. Monokote jest systemem biernej ochrony przeciwpożarowej. IMPERVIUS  Fireproofing jest częścią firmy IMPERVIUS która specjalizuje się w ochronie wszelkiego rodzaju konstrukcji budowalnych przed wodą, ogniem i korozją. Wieloletnie, dobre doświadczania we współpracy z GRACE zaowocowały wprowadzeniem do naszej oferty produktów ogniochronnych.

IMPERVIUS, jako autoryzowany dystrybutor GCP Applied Technologies zapewni Państwu kompleksową pomoc przy wyborze produktów i ich zastosowaniu. Prowadzimy szkolenia w zakresie aplikacji  produktów, udzielamy wsparcia technicznego przy realizowanych projektach. W naszym zespole pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią wesprzeć Państwa w odpowiednim przygotowaniu oferty dla Inwestora oraz w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów związanych z położeniem natrysku na trudno dostępnych powierzchniach.

Doświadczenie, profesjonalizm, wąska specjalizacja naszego zespołu oraz  wiedza techniczna na najwyższym światowym poziomie naszych partnerów GRACE pozwalają przedstawić kompleksowe, skuteczne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Nasze relacje z klientami nie ograniczają się jedynie do sprzedaży i dostawy produktów. Współpracujemy również z firmami wykonawczymi, inżynieryjnymi, architektami, konstruktorami a także z generalnymi wykonawcami. Głównym celem firmy IMPERVIUS jest zadowolenie klientów osiągane dzięki dbałości o wysoką jakość świadczonych usług.

Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem informacji handlowych, prosimy o kontakt z naszymi doradcami lub zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Państwem.