Nasza nowa strona internetowa

Witamy na nowej stronie internetowej Impervius Fireproofing.
Liczymy, że nowa szata graficzna oraz prezentacja produktów będą dla Państwa kolejnym krokiem do pogłębienia naszej współpracy, zarówno dla Klientów obecnych jak i nowych.

Zespół
Impervius Fireproofing.

 

Projekt witryny i grafika została wykonana przez firmę Drabarek Consulting Group.  Gorąco polecamy!
www.drabarek.com

Drabarek Consulting Group (DCG) jest wiodącym dostawcą rozwiązań strategicznych, usług doradczych w branży reklamowo-marketingowej. Od przeszło dwunastu lat pomagamy naszym klientom osiągnąć ich cele.
Krótko mówiąc, Twój sukces jest naszym celem.

Dzięki ścisłej współpracy z partnerami w Szwecji i w Polsce jesteśmy w stanie zaoferować większą zdolność produkcyjną oraz bardziej wszechstronne rozwiązania. Większa wydajność produkcyjna w połączeniu z oferowanymi produktami i usługami zapewniają naszym klientom lepszą jakość i efektywność kosztów.

Jednym z głównych założeń DCG jest wymierność i długa żywotność naszych produktów oraz efektywność kosztowa wszelkich działań. Stworzyliśmy wiele rozwiązań z wymiernym sukcesem dla naszych klientów. Zdajemy sobie dobrze sprawę z faktu, że jest to czynnik wzmacniający i rozwijający wzajemne relacje biznesowe.

Na przestrzeni lat odnieśliśmy ogromne korzyści stosując różnorodne rozwiązania i narzędzia internetowe, takie jak rozwiązania medialne oparte na bazach danych dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, systemy CMS (system zarządzania treścią) i CRM (zarządzanie relacjami z klientami), handel elektroniczny, marketing elektroniczny, interaktywna prasa elektroniczna i wiele innych.

Korzystając z usług DCG jako dostawcy kompleksowych rozwiązań, klienci czerpią zyski dzięki naszej rozległej wiedzy i długiego doświadczenia w dziedzinie tradycyjnych i interaktywnych mediów. W dobie stałego rozwoju komunikacji zapraszamy do kontaktu z DCG.

Drabarek Consulting Group - znacznie więcej niż konwencjonalna firma reklamowa i konsultingowa.